Artykuł promocyjny Opublikowany przez: Kasia P. 2017-03-29 15:01:53
Autor zdjęcia/źródło: katemangostar / Freepik
Każdy rodzic zna swoje dziecko najlepiej, dlatego też wierzymy, że jesteście kopalnią wiedzy i pomysłów na to jak radzić sobie z dziecięcymi oporami przy jedzeniu. Wymieńmy się doświadczeniem, a przy okazji mamy dla Was wspaniałą i bardzo pomocną nagrodę!
Dziesięć najciekawszych postów nagrodzimy książką „Za mamusię za tatusia - sposób na niejadka”
Za mamusię za tatusia - sposób na niejadka to przyjazny rodzicom i opiekunom poradnik, który pomoże świadomie kształtować nawyki żywieniowe dzieci na różnych etapach ich rozwoju. Książka jest nieocenionym wsparciem dla wszystkich rodziców i opiekunów, których dzieci i podopieczni mają problemy z jedzeniem.
W miarę poznawania kolejnych rozdziałów dowiecie się jak duży wpływ na karmienie dziecka ma nabywanie przez nie nowych umiejętności rozwojowych, zmiany zachodzące w otoczeniu, kłopoty zdrowotne i jak radzić sobie z pojawiającymi się problemami.
W każdym rozdziale znajdziecie odpowiednie dla danego etapu porady dietetyka w tym jadłospisy i tabele żywieniowe bezwzględnie konieczne przy modyfikowaniu diety dziecka.
Na końcu książki mamy, które potrzebują konsultacji w poradni laktacyjnej znajdą wykaz wszystkich zajmujących się tym placówek na terenie całego kraju.
O autorce:
Marta Bąkowska - specjalista psychologii klinicznej dziecka z piętnastoletnim doświadczeniem. Zajmuje się problematyką zdrowia psychicznego małych dzieci w tym: zaburzeń snu, zaparciami, moczeniem, zaburzeniami kontaktu, problemami emocjonalnymi (depresją dziecięcą, napadami agresji), żałobą po stracie bliskiej osoby, oceną rozwoju dziecka, diagnozą autyzmu w okresie niemowlęcym, poniemowlęcym i przedszkolnym, wczesnymi relacjami mama – dziecko, zaburzeniami więzi, ale przede wszystkim terapią problemów w jedzeniu od urodzenia do ok. 7 r.ż. Jest trenerem Skali Zachowań Noworodka Brazeltona oraz doradcą laktacyjnym. Swoje doświadczenie zdobywała w Ośrodku Wczesnej Interwencji, Dziennym Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej, Polskim Związku Głuchych, Klinice Neurologii i Epileptologii Dziecięcej Warszawskiego Szpitala dla Dzieci, Klinice Pediatrii, Żywienia i Chorób Metabolicznych Centrum Zdrowia Dziecka.
Tym razem zadanie jest bardzo proste. Wystarczy wejść na konkursowe forum, znajdujące się pod linkiem poniżej i odpowiedzieć na konkursowe pytanie:
Na Wasze odpowiedzi czekamy do 7-go kwietnia!
Wygrywają najciekawsze odpowiedzi!
Partnerem konkursu jest:
Nie masz konta? Zaloguj się, aby pisać swoje własne artykuły.